• slide
  • slide

Oferta wyjątkowych animacji mikołajkowych
Pracowite elfy, piękne śnieżynki oraz przede wszystkim święty Mikołaj w okresie świątecznym mają bardzo dużo pracy.

Z przyjemnością odwiedzają grzeczne dzieci zarówno w przedszkolach, szkołach, domach kultury jak i w domu.

Nie jest żadną tajemnicą, że odwiedziny Świętego Mikołaja w przedszkolu pozostają jednym z najważniejszych wspomnień z dzieciństwa.

A gdyby tak Święty Mikołaj nie tylko wręczył prezenty?...

Ale też uczestniczył we wspólnej zabawie z dziećmi? Gdyby towarzyszyły mu pomocnice, które przygotują wiele ciakwych atrakcji?

I w końcu gdyby w tym roku Święty Mikołaj wspólnie z dziećmi poświewał kolędy przygrywając na gitarze? i np opowiedział ciekawe historyjki jak wygląda praca Mikołaja i skąd wie które dzieci były w tym roku grzeczne, a które muszą obiecać poprawę?

Na codzień kierujemy się hasłem Najważniejszy jest uśmiech dziecka, a w okresie grudniowym nabiera on szczególnego znaczenia, dlatego z przyjemnością przygotujemy program mikołajkowy dla dzieci w różnym wieku, aby zbliżający się czas Świąt był jeszcze bardziej wyjątkowy i zapadł w pamięci najmłodszych.

Dla starszaków bardzo chętnie przeprowadzimy przeróżne warsztaty świateczne, albo warsztaty skręcania balonów. Pomocnice świętego Mikołaja mogą pomalować buzie, można też wspólnie z Mikołajem udekorować choinkę itp itd.

Święta są co roku i warto pomyśleć, aby były wyjątkowe inne niż poprzednie jesteśmy grupą kreatywnych ludzi i zawsze wychodzimy naprzeciw najróżniejszym oczekiwaniom:)

Bez względu na okoliczności zawsze potrafimy spowodować uśmiech na twarzach najmłodszych:):)

Działamy na terenie całego kraju, prowadziliśmy już animacje w takich miastach jak: Poznań, Leszno, Swarzędz, Łódź, Wrocław, Jarocin, Gdańsk, Warszawa, Gniezno, Wronki, Czarnków, Stęszew, Środa Wielkopolska, Września, Toruń, Bydgoszcz, Szamotuły, Zielona Góra, Kórnik, Piła, Luboń, Konin, Wrocław,


Kontakt


Kinimodo - animacje dla dzieci
Najważniejszy jest UŚMIECH dziecka
tel: 694-808-315
tel: 731-555-335
mail: kontakt@kinimodo.pl